Byliny w ogrodzie – moje top 10 bylin. Byliny to rośliny zielne, które nie posiadają zdrewniałych łodyg. Ich nadziemna część obumiera w okresie zimowym, wiosną roślina wypuszcza nowe pędy i liście. Rośliny te są w większości bezproblemowe, pięknie kwitną. Dzięki odpowiedniemu do .

Wasze komentarze:


10 bylin, które musisz mieć w ogrodzie - bezproblemowe kwitnące rośliny do ogrodu

- Halo kochani 🥰 już czas przypomnieć sobie co nieco o bylinach 😁
- jak ten kot ma naimie
- kliknij po więcej agroblog.pl, można poczytać.
- ladny kot
- Marta, uwielbiam Twoje filmy! Twoje inspiracje o ogrodzie, wchłonęly mnie całkowicie., i uwielbiam Twoje :Jabłka pod kruszonką.Pozdrawiamy Renata i Rudi.
- Czy pani pokaże budleję ?
- Pani Marto mam pytanie czy sadzonki kocimiętki walker's low mogę zasądzić teraz jesienią razem z tulipanami? Czy lepiej poczekać do wiosny?
- Czy można posaszić bodziszka rozanne na skarpie?
- Jaka jest nazwa angielska koci mietki?
- Czy irysy mozna ciac przed zima,czy lepiej zostawic zielone liscie?
- Komentuje filmy raz na sto lat, ale nie mogę się powstrzymać...Masz tak przepiękny ogród, kwiaty, taras zrobiony z takim smakiem, że przepadłam na Twoim kanale :P właśnie projektuje swój ogród i jesteś dla mnie ogromną inspiracją. Aż sama jestem w szoku jak się zachwycam kwiatami ;p Dziekuje!!!
- Ciekawe porady przekazane pięknym językiem.
- Jest tu duzo blednych spostrzezen. Ostrózki nie musza sie przewracac, jest duzo odmian niemieckich które nie wymagaja podpór niezaleznie od wysokosci. Jest to wlasciwosc zalezna od odmiany (silna lodyga). Nepeta Six-hills-giant jest bardzo problemowa odmiana jako ze wypuszcza dlugie rozlogi, które wchodza w srodek innych bylin. Przycinanie bylin nie jest brakiem problemu, wrecz przeciwnie. Podpieranie to tez problem a nie brak problemu. Kocimietka Walkers-low przewraca sie po pierwszym silnym deszczu. Lubiny rosna tylko na glebach bardzo kwasnych, sa krótkowieczne i sa trapione przez szereg chorób grzybowych. Zamiast lubinów polecam baptyzje, podobny wyglad a zdrowe. Funkie nie sa bezproblemowe. Ogrom funkii dostepnych na rynku importowanych z Holandii jest zarazony wirusem funkii. Trzeba byc bardzo ostroznym przy nabyciu i znac objawy.
- Osobiście twierdzę, że dużo winy w niepowodzeniu hodowania kwiatów, ponoszą sprzedawcy... byle opchnąć towar, a dalej martw się sam
- Ciekawy film ale ze 4 razu usnelam
- Porady świetnie Ale za dużo dygresji
- Ja kwiaty funkii uwielbiam też kwiaty i ścinam je do wazonu. Super kanał
- Co robić, kiedy moją kocimiętkę umiłowały sobie koty moich sąsiadów? Codziennie podgryzają ją aż do samej ziemi i nie pozwalają zakwitnąć? Zostały tylko dwie rośliny rosnące między aksamitkami.
- Bardzo mi się tutaj podoba,zostawiam coś po sobie i zapraszam w moje skromne progi gdzie można zobaczyć kaktusy,sukulenty,skalniaki i inne rośliny egzotyczne ;-)
- Wieczornik damski mi wzeszedł w doniczce, cieszę się.
- :-) do host czuję dokładnie to samo. I tak samo robię z ich kwiatami, tym bardziej że u mnie na ich kwiatach zawsze pojawiają się mszyce.