Kurs na wnętrze odcinek #25 to cykl darmowych livów, które odbywaja się co wtorek na fb @projektywnetrz.atoato 🎬👷‍♀👉link https://www.facebook.com/projektywnetrz.atoato/ Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o urządzaniu domu wejdź na jeden z moich kanałów 👉 Blog http:/ .

Wasze komentarze:


20 największych błędów przy aranżacji wnętrz. Kurs na wnętrze odc #25

- z doświdczenia wiem teraz, warto uwzględniać roomba, żeby miał swobodny przejazd
- Naprawdę komuś trzeba tłumaczyć takie takie oczywiste rzeczy?
- Moim zdaniem take, makijaż permanentny ust więcej to już w google trzeba.
- Super, dzięki!
- Duże info bardzo fajnie ale monotonnie i te 47 minut ledwie dotrwałem nie wiem czy to tylko ja ale ciężko to przetrwać.
- Nie otwiera się post na Pani blogu z omówieniem kosztorysu.
- Czy w książce udziela Pani również porady jak udekorować baaaardzo wysoką ścianę? Nowy dom, raczej mały, ale dało dwupiętrowy z wielkim oknem " z widokiem, ładna pasująca lampa, no i ta pusta wysoka ściana!😞. Rozpacz
- Sciagnijcie to Logo bo zaslania pol ekranu!
- Moj błąd - szafka pod umywalka w lazience nie mieści wysokich plynow do prania (szafka jest za niska). Nad pralka mam kaloryfer więc nie moge nad pralka wstawic szafki na przechowywanie rzeczy...
- Brak wymiany pionu i brak wymiany i stalacji elektrycznej w starym mieszkaniu. Kupę kasy straciliśmy
- Mam pokój 4,5 na 4 m chce z aranżować wnętrze jedna siana okno280 i drzwi balkonowe proszę o pomoc
- Mądre rady, które warto wziąć pod uwagę. Od siebie dodam, że warto założyć koszty końcowe wykończenia wyższe o 10-15% minimum. Ale po co? My przecież wszystko mamy szczegółowo wyliczone! Odpowiem: do czasu. ;)
- Bardzo duzym bledem jest wynajecie architekta wnetrz.
- Ogrom informacji i rzeczy, o których bym nawet nie pomyślała. Dzięki!
- Świetne porady. U nas co prawda wielkich remontów nie ma ale szykują się zmiany w kuchni i salonie. Wczoraj udało mi się znaleźć śliczna i idealnie pasującą nam sofę https://scandicsofa.pl/pl/p/Sofa-Ros-tkanina-latwoczyszczaca-3-osobowa/334 . Uwielbiam taka elegancką i subtelną klasykę.
- Super film!
- co za profesjonalizm( tu użyję ironicznego tonu ) " ,,,polecam filmy - " jak prawidłowo nagrywać materiały szkoleniowe, instruktażowe" ,,,,jeżeli to forma vlogu to akceptuję popijanie z kubka ale autorka ewidentnie chce sprawiać wrażenie specjalisty w dziedzinie . Ponadto końcówki słów typu osobom,muszom,zrobiom,wyspom i wiele innych.... Tytuł filmu zachęcający , treść interesująca ale wykonanie nagrania irytuje...
- Super :) Do nowo urządzonych mieszkań, polecamy instalację zmiękczacza wody, aby zabezpieczyć nowe urządzenia AGD i łazienkę przed osadami z kamienia :) Zapraszamy na nasz kanał po więcej informacji na temat filtracji!
- Mam właśnie ten problem, jestem w trakcie projektowania nowego domu i projektant powiedział mi.że muszę ustalić gdzie stanie kuchnia i to nie jest problem ,problemem jest to że już na samym początku muszę wiedzieć gdzie stanie kuchenka, zlew czy lodówka .Jak znam życie takie ustalenia są bezsensowne, bo to co podoba mi się dzisiaj za 2 late nie będzie już aktualne .
- Mam pytanie Gdzie mogę kupić takie krzesła?.Mogę prosić na nazwę.
- Świetny filmik ! Dzięki Ci wielkie za te cenne informacje 😘😘😘