Strona internetowa: http://www.uprawaogrodu.pl Facebook: https://www.facebook.com/infouprawa Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/channel/UC1GHPXUKrYBdjtHfC3t6LNQ/videos?sort=dd&shelf_id=0&view=0 Mail kontaktowy: infouprawa@gmail.com Narzędzia ogrodowe - niezbędne i nie tylko. Muzyka: Sile .

Wasze komentarze:


20 przydatnych narzędzi ogrodowych.

- polecam narzedzia firmy cellfast
- Bardzo fajne, chociaż ostatnio to na gospodarstwie przydają się głównie łopaty do śniegu https://narzedziadomowe.pl/pk/lopaty-do-sniegu/ :)
- większość tych narzędzi kupiłam w Cellfast! dobra cena i świetna jakość! bardzo jestem z nich zadowolona i zawsze służą mi swoją pomocą
- Też marzy mi się glebogryzarka. obserwuję 3 firmy ktore mają ciekawe oferty. A co do Twojej prośby to małe sprostowanie. Nie łopata tylko szpadel lub sztychowka jak kto woli jest do kopania🙂 a co dodatkowych narzedzi to mając kose reczna należy miec młotek, osełkę oraz babke🙂 pozdrawiam
- bardzo konkretny film masz dar do opowiadania i to z humorem .Dziekuje za film sznurek tez jest potrzebny np 😊ja wyznaczam nim prosta linie przy wysiewie albo sadzeniu malej cebulki itp .pozdrawiam.aaa sznurek nie jest narzedziem.
- Skąd jesteś przyjacielu :) ?
- Świder ręczny można zrobić sobie samemu o ile ma się dostęp do spawarki. Kawałek rury + stara tarcza np. diamentowa do betonu (chyba 115mm) + plus spawarka = świderek :) . Ostatnio sobie taki zrobiłem, super się sprawdza :)
- niemam 3 żeczty.