Jak urządzić małe mieszkanie na start, by było wygodne i przytulne? Oglądamy pomysł na projekt salonu z kuchnią, który optycznie powiększa mieszkanie! Zyskujemy też miejsce na przechowywanie. Zobacz rozwiązania do małego / niedużego mieszkania w stylu kamienicy: funkcjonalny salon i zab .

Wasze komentarze:


Jak urządzić małe mieszkanie z charakterem? #Projekt wnętrz

- Bardzo ładnie. Gdzie są szafy?
- Dla mnie to się wszystko kupy nie trzyma, ale co ja tam zwykły Kowalski wiem o sztuce projektowania wnętrz:) Osobiście lubię Modern Classic, pewne elementy bym zostawił:)
- To nie jest małe tylko średnie mieszkanie.
- Podoba mi się, szczególnie kolor szafek kuchennych i szafek w pokojach.
- Mocpekne!
- Bardzo ciekawie urządzone, z pomysłem, chociaż zupełnie nie w moim stylu. No i na pewno nie jest to mieszkanie małe. Jedyne co jest dla mnie nie do zaakceptowania to podłoga w kuchni. Okropna! Od samego patrzenia na nią kręci mi się w głowie. Nie dałabym rady patrzeć na ten trójwymiar codziennie, bardzo męczące.
- Piękne i nietuzinkowe mieszkanie, pełne wyjątkowych przedmiotów. Bardzo trafia w mój gust. Zapisuję jako inspirację :)
- Mieszkanie ładne. Mural, lustra w przedpokoju i salonie fajne, ładny kolor szafek w kuchni i ogólnie kuchnia jest niezła. Sofy całkiem ładne i zagłówek w sypialni fajny.
Najgorzej wypada ta krata. 🤔 Może gdyby coś do niej dodać to lepiej by wyglądała. Tapeta w sypialni też nie za bardzo mi się podoba. Ale całe mieszkanie bardzo udane.
- Piekne mieszkanie. Art deco ....parkiet.... styl. Wnętrze ma charakter. To nie hotel.
- To jest grzech główny Polaków mówienie "om" jako końcówki. Rozwiązanie mieszkania super, gratulacje. Brakuje tylko wc dla odwiedzających bez pasażu przez sypialnię.
- A moje mieszkanie jest okropne:/
- Przepiękne mieszkanie, chcialabym mieć w takim stylu. Jedyne co bym zmieniła to stół w salonie na większy.
- Przepraszam, ale co tu się odjebało? Nikt już nie chce przytulnych, fajnych mieszkań? Tylko jakieś nowoczesne dziwactwa?
- Moja znajoma ma na imię Hanna Pietras i pracuje w aptece
- Jak dla mnie to mieszkanie wygląda trochę jak z katalogu
- Krata jest okropna
- Chyba się nie udało...
- Oczoplas
- Oryginalne. Jaki jest cel powstania gabinetu?
- Jestem za . Projekt więcej niż dobry ,lustra rozwalają no przesada ale tu pomysł bomba. Coś ciekawego miło obejrzeć , dzięki.