#CCZ #czascośzrobić #wieszak Witam na kanale CCZ czas coś zrobić. Dziś czas na porządki z narzędziami ogrodowymi. Zapraszam na grupy facebook DIY - sam naprawiam, modyfikuję, ulepszam DIY - testy i recenzje narzędzi DIY- CCZ Czas Coś Zrobić DIY - rozwiązania do warsztatu Wycinajka .

Wasze komentarze:


Prosty wieszak na narzędzia ogrodowe/ Simple hanger for garden tools

- Robisz czasem otwory prowadzące?
- No,żesz ty! A ja niedawno zastanawiałem jak "składować" piłę elektryczną (taką na wysięgniku). Kosę spalinową wieszam "w pionie" a co do tej piły myślałem o długiej półce.. czy coś takiego ...a Ty tutaj dwa wieszaki... Czsami moje ograniczeine i brak wyobraźni zadziwia mnie samego! Jutro robię dwa wieszaki i po problemie.Dzieki serdeczne.
Zdrowia życzę
- Dobra robota i pożyteczna. Pozdrawiam
- Spoko. Zawsze lepiej, niż kupić jakieś haki. Cieszy i można zrobić idealnie pod wymiar.
- Proste i kącik z miotłami i łopatami posprzątany. Pozdro 👍👊👌
- Bo nie ma nic gorszego niż narzędzia oparte o ścianę w garażu czy też budzie ogrodowej. Zastanawiam się tylko czy nie byłoby bardziej ekonomicznie z miejscem gdyby to wisiało w pionie😉😁 Pozdrawiam 😉
- Proste i funkcjonalne! 👍
- siemka obejrzałem ) dałem łapkę w górę ..spoko typowy majsterkowicz ) spoko fajna zajadka )
- Super projekt 👌 prosto, łatwo i skutecznie. Co do skręcania to ja właśnie dałbym klej, potem gwoździarką tylko połapać a wkrętami już skręcić na gotowo , czyli gwoździe by służyły jako fastryga jak u krawca 😉 tuż przed ostatecznym szyciem 😀
- Prosty a jakże skuteczny.Świetna robota.Pozdrawiam.
- Lubie takie pomysły. Są genialne w swojej prostocie. Niby nie odcinek warsztatowy, a jednak warsztatowy (ogrodowo-warsztatowy). Ja bym rozwinął ten pomysł i połączył z francuskim systemem wieszania organizerów na ścianie ('French cleat'). Pozdrawiam!
- Dobry bajer ,ale ja nie mam ogrodu i takich narzędzi :D Pozdro :D